Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Срещат се българско и американско врабче на границата. Българското пита: - Ти си американско врабче, защо идваш у нас в България? - Ами чух, че у вас има демокрация, аз искам да се срещна с вашите врабчета, да си почуруликам на воля. А ти защо си тръгнал извън България? - Ами аз пък се начуруликах, сега съм тръгнал да покълва нещо.
Животни 3,163 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо ме изтри от списъка с приятелите ти?! - Щото ме нервиш! - Но аз съм твоята съпруга! Щофьор на бензиностанция пита бензинджията: - Извинете, колко струва една капка бензин? - Нищо не струва. - Ами...накапете ми...10 литра Наблюдение от живота: В хубавата работа, даже сънищата са хубави... - Хайде да потърсим причината за вашата невроза - казва психиатър на пациент, - Какво работите? - Сортирам портокали. - Добре, разкажете подробно. - Значи, по цял ден седя до една лента, по която минават портокали и аз трябва да ги сортирам към по-малките ленти според вида им. В едната са големи, в другата по-малки, в третата - най-малките. - Тогава защо нервничите? Имате толкова спокойна работа? - Спокойна!? На това спокойна работа ли му казвате, по цял ден съм длъжен да взимам решения, решения, решения. Мъж отива при доктора: - Имам СПИН! - Идете на кални бани - съветва го докторът. - Ще помогнат ли? - Не, но полека-лека ще свиквате със земята...