Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Три вампира се съзтезават кой ще изпие повече кръв. Тръгва първия, връща се - цялата му уста в кръв: - Брех, от де намери толкоз кръв? - Оная къща виждате ли я? - Да. - Ей там... Отива втория, връща се, цялата му глава - оплескана с кръв. - Де намери толкоз кръв? - Еми онзи блок виждате ли го? - Да. - Ей там. Тръгва третия, връща се - от главата до петите в кръв. - Ехееее, от де намери толкоз кръв? - Ей оня камион виждате ли го? - Да. - Е, аз не го видях.
Семейни 3,119 прегледа
Следващ →

Още вицове

Българските жени са най-красиви, най-слаби и най-фини, просто защото нямат пари за храна. След клюките за повишена радиация, Министъра на енергетиката решава да се консултира с бог. Отива в Рилския Манастир(за да е по близо до бога), качва се на баира и се провиква: - Бооо-жеееее,съвсем безопасно ли е в Ко-зло-дууууй? Ехото му отговаря: - Уууууй,ууй,уй... - А ще построим ли и в Бе-ле-нееее? - Нееее,нее,не... Войник трябвало да скача с парашут пред комисия. Понеже се бил скатавал през цялото време, той не знаел как се скача. Решил пак да се скатае, бутнал някой лев на пилота на самолета и се договорили оня да пусне с парашута едно чучело, което да падне в едни храсти. Войникът щял да чака в храстите и като паднело чучелото, щял да му вземе парашута, все едно той е скочил. В деня на изпита самолетът излита. На определеното място пилотът пуска чучелото. Да ама като нямало кой да дръпне ръчката за отваряне на парашута, той не се отворил и чучелото се сринало в храстите. Цялата комисия изпаднала в паника, към храсталаците се юрнали лекари, санитари и всички, които присъствали. Преди да стигнат до тях, обаче храстите се разтворили и от там излязал нашия човек. Изтупал прахоляка от униформата и казал: - Кво става с тая армия бе, кви са тия парашути дето не се отварят. Да се изпотрепаме всичките ли искате… Честта да открие празника на тиквата имаше Бойко Борисов, също известен и като Боко Тиквата. виж ТУК Славчо започнал новата работа и го питат: - Как е новия началник? Може ли да се работи с него? - А той е прекрасен човек - при него може въобще да не се работи.