Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
От хитростите на блондинките: като няма какво да кажеш - усмихни се и си оправи сутиена.
Блондинки 3,521 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момченце тича при полицай: - Помогнете, някакъв мъж се бие с баща ми! Полицаят тръгва с момчето и вижда двама мъже, които яростно се налагат. - Кой от двамата е баща ти? - пита полицаят - Не знам, отговаря хлапето - те за това се бият. Човек вървял през пустинята без капка вода. Накрая видял един оазис и един змей до водата. Човекът събрал смелост и сили и започнал да се бие със змея. По някое време змеят го попитал: - Какво искаш ти, бе? - Да пия! - отвърнал човекът. - Ами пий бе, що се биеш?! Мъж и жена си поумразнали и се договорили да се разделят за една година,но при всяка изневяра да заделят по едно бобено зърно! Минала годината! Мъжът се прибрал с две кила боб. Жена му влязла с зърна боб в едната 6епа. -Жено, ма ти много малко си се ебала ма. -рекъл мъжът, а тя: -Не бе, мъжо - тира с боба е пред блока... Попитали радио Ереван: - Защо българския президент на път за Съединените щати спешно се върна в България, а след това отново замина? - Забравил да си вземе вазелин, отговорило радиото. Светльо и Гошко чакат да дойде Дядо Коледа. По-малкият, Светльо, гори от нетърпение и предлага на батко си: - Хайде да излезем да посрещнем Дядо Коледа! Може да обърка апартаментите! - А, не! - категоричен е баткото. - Навън е много студено. - А защо е студено? - продължава да се вълнува Светльо. - Защото слънцето се е скрило. - Къде? - Ами и то е отишло някъде на топло - обяснява Гошко. - Гошко, харесва ли ти тромпетът, който ти подарих за Коледа? - Това е най-хубавият подарък, който някога съм получавал, дядо! - Много се радвам! Значи ти харесва да свириш? - Не, но татко ми дава по 5 лева на ден, за да не свиря...