Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки се оплакват от Поршетата си: - Това Поршето е скапан автомобил - онзи ден отварям предния капак, нема двигател!! - Да, аз пък отварям багажника - вътре един резервен!!!
Блондинки 2,809 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ех, а бяха времена, когато можеше да си пъхнеш флашката където и да и да не хванеш опасен вирус. Сега, уви, вече не е така! Българите са започнали да живеят по-добре!? Излиза, че аз, моите колеги, приятели, познати, съседи не сме българи? Слизам от Витоша с кабинката, страхотен ден-много сняг и яко каране.Вътре срахотна компания-2 баби: -Баба1: абе тва отсреща да не е Стара планина??? -Баба2: (горе-долу запозната с географията) е че коя може да е, рабира се че е Стара планина!!! -Баба1: ама западна ли, източна ли, или средна.Требе да разгледам некоя карта, че ми е интересно... - Моята тъща е най-образцовата в света! - В какъв смисъл? - Няма нито един виц, който да не й отива. 10 неща, които не трябва да казвате на полицай, ако ви спре 1. Съжалявам, г-н полицай, не забелязах, че антирадарното ми устройство не е включено. 2. Знаете ли защо ме спряхте? Добре, поне един от нас знае. 3. Няма да оглеждате багажника, нали? 4. Опитвах се да следвам другите. Да, знам че наблизо няма коли. Виждате ли колко са напред! 5. Мислех, че полицаите трябва да сте в добро физическо състояние. 6. Полицаят казва: "Младежо, очите ви са зачервени, да не сте пили?" Вие отговаряте: "Г-н полицай, очите ви са изцъклени, да не сте яли понички?" 7. Ей, трябва да сте карали поне с 200, за да ме настигнете! Браво! 8. Това е чудесно! И при предишния полицай, който ме спря, се разминах само с предупреждение. 9. Не сте ли онзи от "Вилидж Пийпъл"? 10. Подръжте ми бирата, за да си намеря книжката.