Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В следствието: - Господине, защо не сте се опитали да спасите жена си, когато е започнала да се дави в езерото? - Ами аз откъде да знам, че се дави? Викаше си както обикновено...
Семейни 3,406 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка пита друга: - Знаеш ли как е правилно да се пише - Иран или Ирак? 10 причини колата да е за предпочитане пред жената: 1. На колата не и трябват 20 минути да загрее даже през зимата. 2. Загрява от половин оборот???. 3. Колата няма да възрази ако се мушнеш под капака и без предварителни ласки, ухажване и подаръци. 4. Колата няма да ти направи скандал ако се повозиш на друга кола. 5. Винаги можеш да се повозиш на твоята кола с приятели. 6. Ако поставиш на колата аларма, тя ще гони чуждите мъже даже когато не си при нея. 7. Да купуваш всякакви глезотийки за колата си винаги е приятно и по правило се прави винаги напълно безкористно. 8. Колата няма да те изгони да пушиш навън по чехли в три часа през нощта. 9. На колата не и трябват силиконови фарове за да е по-атрактивна. 10. Колата никога няма да ти каже: "Много те харесвам, но нека си останем просто приятели." Иванчо отива в кръчма и си поръчва две яйца и крачета. Яйцата изяжда а крачетата оставя недокоснати. Когато дошло време да плаща и става ясно че Иванчо няма с какво да плати: - И какво ще правим сега? - пита го апетитна келнерка. - Как какво? Kрачетата си ги вдигнете, а пък мене можете да хванете за яйцата. Един човек отишъл в една кръчма да запива.Казал на келнера:една чаша водка за тебе за мене и за оркестъро.И цяла нощ така. Станало 6 часа сутринта и всички били мотики.Келнера обаче намерил сили да даде сметката на човека, а той чу отвърнал че няма пари и веднага след тези свои думи бил пребит. На другия ден обаче той отново отишъл в тази кръчма и казал на келнера:една чаша за мене и за оркестъра. Келнера се учудил и попитал:а за мене няма ли?А човека чу отвърнал:мани ти като се напиеш налиташ на бой. Две приятелки си говорят: - А къде ти е фланелката с надпис "Животът е кратък. Почни с десерта!" - Ами подарих я. Стана ми малка.