Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съдят жена, че е пребила мъжа си. - Защо го бихте? - пита съдията. - Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: "Честит първи април, скъпа!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Стоян отглежда прасета и се снима сред тях. После показва снимката на приятелите си и се хвали: - Това в средата съм аз!
Животни
03.10.2017
3,792 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мутра лежи в болница с разстройство. Лекарите са му предписали строга диета. Влиза медицинска сестра и носи паница с някаква бистра супичка.. - К`во е т`ва, ма? Ти да не си луда? Я да ми донесете свинско със зеле, луканка, филенце и такива нещица. Т`ва нема да го ям.... - крясва мутрата и хвърля чинията по сестрата. Сестрата разплакана отива при лекаря и се оплаква. - Мдааа, така няма да се оправи пациентът. Да му се направи клизма! - нарежда лекарят. Двама яки санитари хващат мутрата, връзват го за леглото и му правят клизма. След като приключва цялата процедура, мутрата се завива през глава, вади телефона и тихичко се обажда: - Тиква, ти ли си? Я вземи още двама и елате да ме изнесете от тая болница. Тия са луди, бе! Каквото не изядеш ти го наливат в задника....
- Направих си втора дупка на ухото! - И как е по-добре ли чуваш?
- Скъпи, днес детето ни каза първата си дума, и тя беше "тате"! - Чудесно! И как стана това? - Ами, точно бяхме в зоологическата градина и гледахме клетката на горилите...
Понякога плача, когато беля картофите. Не искам лука да си помисли, че е некъв урод или нещо такова.
Между деца в детската градина: - Вчера казах на нашите, че искам братче, да направят нещо по въпроса. - И те какво? - Ами казаха, че мен ме били намерили на полето. Отишли да ми потърсят и братче, обаче вече нямало. - И ти какво? - Какво, какво... Надупчих им с иглата всички презервативи, нека потърсят по-добре.