Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Знам, какво разправят за женската логика. Но защо трябваше да ме размъква през целия мол, за да ми покаже роклята, която не й била харесвала?
Бисери 3,078 прегледа
Следващ →

Още вицове

Борец в ТВ състезание печели голямата награда - лек автомобил Ситроен С3! Казва той на водещият: -Брато, виж сега, не ща колата, дай ми само да свирна по микрофона... -Ама човек, това е цяла кола бе... -Нищо, ти дай да свирна! -Добре, свири... Такаааа... току що просвири цял Ситроен... -И кво от тва? Вчера с Кофата спорихме и се хванахме на бас за една S класа, че ще свирна пред цялата страна! Какво се случи по-късно: Мики Маус порасна и стана голям плъх. Снежанка се запиля някъде с принца и остави джуджетата да чукат камъните докато могат. Пипи Дългото Чорапче стана щангистка и печели медали за някаква африканска държава. Малката кибритопродавачка полудя и се самозапали. Малката Ида отвори цветарски магазин, фалира и замина нанякъде. Котаракът в чизми тайнствено изчезна покрай един колбасарски цех. Лукчо го нарязаха на някакъв празник. Трите прасенца също били там. Червената шапчица има фирма за разнос по домовете, вълкът мухлясва в зоологическата градина, бабата почина, а на ловеца му взеха билета. Хензел и Гретел са диабетици и едва намират пари за лекарства. Спящата красавица умря в съня си. Храбрият шивач го издирват от Интерпол заради седем убийства. Барон Мюнхаузен стана издател на жълти вестници. Порастнахме. Само Малкият Принц се прибра с овцата си при своята роза на своята си планета. И май е щастлив. На прием жена укорява съпруга си: -Вече за десети път отиваш до бюфета и си наливаш питие. Какво ще си помислят хората за теб? -Могат единствено да ме съжаляват. Всеки път казвам, че е за теб... Колкото по-тежка е една работа, толкова по-лесно може да се уредиш на нея... Мача Спартак Вн-Дунав Русе.При резултат 0-0 в 90 минутата - Дунав ще изпълнява фаул срещу Спартак.Зад топката Иво Кирилов. Стената се приготвя, Диян Дончев/Защитник на Спартак/ е с лице към вратата, Арнаудов му се кара: - Защо заставаш така. бе???? - Не знам за теб, но аз искам да видя гола!