Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две чистачки си говорят. -Гледала ли си мистър и мисис Смит ? -Не,но вчера видях новия мистър Пропър.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Има два сорта хора хора мислещи и хора забавляващи се.
Бисери
03.10.2017
3,045 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отиват двама на интервю за работа. Шефът на отдел "Кадри" го поглежда и пита единия: - Пиете ли? - Пия. - Колко може да изпиете? - Ами, то зависи как... - Не сте ни нужен. Питат другия(Генко): - А вие пиете ли? - Да, пия. - Колко? - Кило водка. - Взимаме ви. Първият мъж се възмущава: - Как така, аз пия като всички, не ме взехте, а той може да изпие кило водка и го взимате. - Той си знае мярката, а Вие не!
Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си
Един мъж се напъва в тоалетната. В това време жена му гаси лампата и от вътре се чуват ужасни викове. Уплашената жена веднага светва лампата, а мъжът благодари на Бога, че не са му изхвръкнали очите.
В гората пред магазина имало голяма опашка. Заекът от последен минава първи и вълкът му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш още веднъж най-отпред! И го хварлил на края на опашката, но заека отново се прередил. Вълкът отново му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш отпред още веднъж. И пак го хвърлил отзад, но заека пак се върнал. Вълкът не издържал, набил заека и отново го хвърлил най-отзад. Заекът за пореден път минал най-отпред и вълкът си вдигнал ръката да го удари пак, но заекът му казал: - Вълчо, ако ме удриш пак, няма да отворя магазина.
Собственик на ресторант вике един от келнерите: - Гледам, онзи тип в ъгъла вече половин час спи на масата. Защо не го изхвърлиш? - Ами, будя го на всеки десет минути, той иска сметката и си я плаща.