Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Има два сорта хора хора мислещи и хора забавляващи се.
Бисери 3,046 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една въшка седнала на бара и си поръчала горещ чай с ром: - Барман, чаят да е много горещ, че умрях от студ! Снощи заспах в брадата на ей оня рокер и сутринта той като подгони мотора, и то в тоя студ! Ако не лепна пневмония, на! - Ама ти луда ли си, ма? ! Какво търсиш при тоя рокер! Я иди се мушни под полата на оная мадама - топличко е и мирише приятно. Направо 5 звезди! Послушала въшката съвета, но на другия ден пак се появява на бара: - Дай пак горещ чай! То бива кутсуз, бива, ама чак пък толкоз! Заспах снощи под полата на мацето, тая сутрин се будя пак в брадата на рокера! Акселерация: момичетата стават жени, без да успеят да станат девойки. Между приятелки: - Мъжът ми толкова често говори на сън, че просто подивявам! А твоят говори ли? - Не, само се усмихва, мръсникът... Удобство - когато има телефон. Изобилие - когато телефоните са два. Разкош - когато са три. Блаженство - нито един... Eдин наркоман си пътува в рейса, идва кондуктора и го пита: - С карта или с билетче? Пича взел да се претърсва. След няколко минути яко търсене казва: - Леле, колко съм отслабнал...