Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпи, не съм ли дебеличка? - Разбира се, че не. Просто имаш едър кокал. И тлъст.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Адвокат казва на клиента си, обвинен в убийство: - Имам за теб две новини - добра и лоша. - Давай лошата най-напред. - Кръвната ти проба е излязла, съвпада с тази от кръвта на мястото на убийството. - А добрата? - Нямаш проблеми с кръвната захар.
Разни
03.10.2017
1,497 прегледа
Следващ →
Още вицове
Селище на човекоядци. Двама мъже носят ковчег. Среща ги трети и пита: - А бе, вие днес на консерви ли сте?
Майка хвали своята дъщеря пред нейния годеник: - Вие трябва да я чуете само как свири на пиано! Тя така умее и да готви! - Няма страшно, ние ще се храним навън.
След 10 години на острова, Робинзон Крузо си казал: - Няма грозни жени! След още 10 години тъжно си казал: - И мъже също...
Крокодила и хипопотама само се карали по цял ден. Хипопотама много се дразнел, когато крокодила му викал Хипо. Крокодилът веднъж решил да се сдобри с хипопотама. Наумил си - сега ще отида при хипопотама и ще му кажа: Добро утро хипопотаме! (няма да му викам Хипо... няма да му викам Хипо) и си повтарял през целия път - Добро утро хипопотаме! (няма да му викам Хипо... няма да му викам Хипо) Накрая стигнал до хипопотама - Здрасти Хипо..... их, ще ти е*а майката!
‎- Псст, каква е паролата за WiFi-то? - Имай малко уважение, на погребение си! - Аха, ама със спейсове или слято?