Из обяснения на катастрофирала шофьорка:
"Докато карах с превишена скорост, навлязох в насрещното платно, закачих две коли, качих се на тротоара, прегазих една будка, закачих някакви сергии, пак се върнах на платното, ударих един камион, след което загубих контрол над машината".
Телеграма от родителите:
"Как са изпитите? Съобщи спешно!"
Отговор:
"Изпитите минаха блестящо. Професорите са във възторг. Молят да повторя наесен."