Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- На какъв тарифен план си? - На доста пъклен...
Професионални 3,120 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпа, не ти е ли жал за новите ти дънки? - О, да не би да съм си направила петно? - Не, но толкова много ядеш, че скоро ще се пръснат по шевовете! Две борчета Иво и Цоньо, развълнувани от това, що е то хакерството, решили една вечер да се пробват. На другия ден отиват на работа при шефа: - Какво правихте снощи бе, Иво? - Занимавахме се с хакерство, шефе. - А къде е Цоньо? - Беше му слаба защитата, шефе, и го хакнах доста сериозно. В ортопедията е. Какво е мензис? - Загуба на време за секс! Влиза мъж в бижутериен магазин...продавачката към мъжа: - За Свети Валентин, купете на своето момиче нещо - гривна, обеци, синджир... - Не, нямам си момиче. - Нямате? Такъв мъж, и интелигентен и да няма? - Ами нямам... - Но защо? - Жена ми не дава... Молитва: Господи, моля те... толкова обичам жена си, че ако е възможно, ако трябва да я боли глава, нека мен да ме боли. Ако трябва да я боли зъб, то нека мен да ме боли. И ако трябва да остане вдовица... нека аз да остана.