Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно таралежче се научило да диша през дупето - седнало и се задушило!
Любими Герои 3,012 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи си един старец на балкона, гледа и си мисли: "Да-а-а, не им е лесно на младите днес! Ето - една цигара пушат няколко човека! И не униват даже, а се смеят!". Четирима приятели се уговарят да ходят на лов: - Тръгваме в пет сутринта. Взимаме пушки, кучета и каса бира. - Да вземем две, а? - Последния път, като взехме две застреляхме кучетата. - Да не взимаме кучета тогава. - Добре, значи тръгваме в пет. Кучета не взимаме. Взимаме пуки и две каси бира. - Защо да не вземем три? - Не помниш ли, като вземхме три, че сам си простреля крака? - Ами да не взимаме пушките? - Става. Тръгване в пет, кучета и пушки не взимаме, но взимаме три каси бира. - Абе да вземем четири? - Като взехме четири, Митко, слизайки от колата, се спъна и си счупи ръката! - Ама нали може да не излизаме от колата?! - Става! Значи последно - тръгваме на лов в пет сутринта, кучета и пушки не взимаме, взимаме четири каси бира и от колата не излизаме. - Мамо, татко да не е взел заплата!? - Как се досети? - Мернах го в банята, че бръсне огледалото. Двама си говорят: - Все още никой не е познал кога ще тръгне "Вивател"? - Е, нали продават карти вече. - Карти продават, ама мрежа на повечето места няма... А вие, деца, представяте ли си девойката каква болка изпитва, като ражда за първи път… Учителка по литература ТМЕ-Варна