Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По един въпрос между мъжете и жените съществува съгласие:и едните, и другите не вярват на жените.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Едно таралежче се научило да диша през дупето - седнало и се задушило!
Любими Герои
03.10.2017
3,011 прегледа
Следващ →
Още вицове
И каза бог "да бъде светлина" и видя, че е добро. ..... И каза бог "да бъде човек" и видя, че е добро. И каза бог: да бъде жена"... е ще се гримира малко.
21-годишна блондинка се омъжила за 99-годишен мулти-милиардер със слабо сърце. След сватбата, дошла и първата брачна нощ. Блондинката решила да гътне стареца още преди първият оргазъм. Изтегната на леглото по секси бельо, тя чакала жертвата. След малко дядката нахлул в стаята с тапи в ушите и тампони в носа. На въпроса на блондинката: "Какво по дяволите е това ?!", дядката отговорил: - Най-мразя да слушам женски писъци и да ми мирише на изгоряла гума!
Лети пътнически самолет. Пилотът казва по уредбата: — Уважаеми пътници, пожелаваме ви приятен полет с нашата авиокомпания. В момента се намираме на 10 000 метра височина, движим се с 900 км/ч, температурата навън е минус 30 градуса, … а-а-а-а! Ужас! Какво е това бе! Мамка му! А-а-а-а! Тишина. След малко пилотът продължава със спокоен глас: — Уважаеми пътници, моля да ме извините за този изблик, но стюардесата ме поля с кафе. Знам, че не трябва да губя контрол, но да ми бяхте видели панталона отпред… Глас от салона: — Мамка ти! Ела да видиш пък моя панталон на какво стана отзад!
Обаждам се в център за фитнес и красота и питам: -Колко трябва да е висок един мъж,който тежи 110кг?... Казват:-Към 2м.!.. Казвам на жена си:-Видя ли ма! Нали ти казах.Не съм дебел-нисък съм!...
- Момчета, жената ме изгони! - Ти...женен ли си? - Кой е казал, че моята?