Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Съдията: - Слушам Ви. - Славчо ме вкара в леглото и жестоко ме оскърби. - С какви действия? - С бездействие, заспа...
Семейни 3,084 прегледа
Следващ →

Още вицове

Телефонът звъни рано сутрин. Съпругът го взема, слуша известно време и отговаря сърдито: - Откъде да знам, да не съм метеоролог?! и затръшва слушалката. - Кой беше? пита жена му. - Не знам ядосано отговаря той. Някакъв глупак питаше дали хоризонтът е чист. В началото бе Словото. А после словата станаха твърде много... В казармата имало криза. Нямало никаква храна и главнокомандващия наредил, всеки който намери храна да я сподели с другите. Един ден Иванов и Димитров, влизат в стаята на своя приятел и гледат, че Сапунков нещо дъвче. Тогава двамата казали: - Ейй, какво ядеш, бе! Дай малко и на нас! Тогава Сапунков се опулил извадил един чорап от устата си и казал: - Перем си чорапите! В съда: - Осъждам ви на доживотен затвор. - Протестирам! - Увеличавам присъдата с още една година. Италианец отива на изповед. - Съгреших отче. - Кажи синко. - Измамих един евреин. - Но това не е грях синко! Това е чудо!