Животът е филм... сюжетът е кофти, ама само каква графика!
Сам определяш, дали ще е комедия, пълна трагедия, филм на ужасите, романтичен филм или порно..
Ясни са само началото и края, другото сами го измисляме и затова не се получава много добре сигурно..
В началото всички край теб се смеят, а ти плачеш, но в края нещата могат да се обърнат и всички да плачат, а ти да се смееш отнякъде... макар, че какво значение има вече тогава, всичко някак го приемаш по-равнодушно, точно като страничен гледач..
Влиза чистачката в стаята на ай-титата и пита:
- Тук кой може да ползва компютър?
Всички без изключение дават знак, че са наясно. Чистачката продължава:
- Тогава сядайте и намерете сайт в Интернет, където учат как се ползва тоалетна.