Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Делнична молитваОтче наш, който си в Офиса. Да бъде лек наший ден. Да замине в отпуск началството наше. Да се изпълни наща воля, както на работа, така и в къщи. Насъщната скътавка дай ни и днес и отпуска за тази седмица и ваканция за този месец. И прости нам закъсненията наши, както и ние прощаваме на началството ни. И не ни въвеждай в понижение, но ни избави от допълнителната работа. Ибо во твойто царство е повишението на заплатата и съкращението на работния ден. Не ни оставяй, Господи, в трудните часове на утринния махмурлук! Дай ни сили да преодолеем тежестта на главоболието! И направи, Отче, целия мир зелен, ибо зеленото е най-добрия цвят в света твой, както и цвета на американските левове. И свали на главата ни градушка от долари, евро и прочие благини. И вземи тази лепта наша, във вид на благодарствена молитва. Во имя контрола, алта и светия делийт.АМИН!
Семейни 3,118 прегледа
Следващ →

Още вицове

Генко Б. през целия си живот работеше в завод за производство на презервативи. Имаше две дъщери, една от първия брак, а другата от заводския. - С тази язва трябва да се храните по-малко, но често. - Докторе, с тази пенсия лесно мога да се храня по-малко, но не и често. Връща се полицай от нощно дежурство, а жена му вика от спалнята: - Иди да купиш мляко за закуска ! Полицаят мърморейки облича шинела и отива за мляко. Продавачът в бакалията го пита : - Кога смени работата бе, комшу? - Не съм я сменял. - А защо си с пожарникарски шинел тогава? Двама старци си седт на една пейка в градинката. Минава една тяхна засукана комшика и си прави майтам с тях. - Ей „младоци” искали някой от вас да ме опъне? Старците си траят и тя подминала, тогава единият рекъл. - Еее Спасе виде ли са, едно време имаше с що ма па немаше и що сеа има у що, ма па нема с що! Седят три кучета пред кабинета на ветеринаря - немска овчарка, сaнбернар и дог. Питат овчарката: - Какво правиш тук? - Ами бях придружител на слепец, но стопанинът ми беше голям гад - биеше ме, държеше ме гладен и един ден го прекарах през едно кръстовище на червено и един камион го премаза, та сега ме водят да ме убиват с инжекция. - А ти бе, санбернар? - Бях куче спасител и една вечер изпих всичкия коняк от буренцето на врата ми, през това време паднала лавина. Умрели 5 човека и сега ме водят за убиване. Попитали и дога за какво са го довели. - Бях домашно куче и стопанка ми беше една хубава блондинка. Един път беше в банята и се къпеше при отворена врата. Аз седях отпред и я гледах, изведнъж тя си изпусна сапуна, наведе се да го вземе и тогава не издържах, скокнах и я опънах отзад - И сега и тебе ли те чака инжекцията? - Ами-и, доведе ме да ми изпилят ноктите.