Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Само в Перник Чък Норис ходи с охрана.
Любими Герои 3,077 прегледа
Следващ →

Още вицове

<BR>Двама борци си ходят из Африка. Скиват един крокодил и единия казва на другия:<BR>- Гледай бе, гледай!<BR>- К’во бе?<BR>- Тука и рибите носят LaCoste! Учителски: - Последните два чина да излизат моментално! Утре да си доведат и родителите! Вървял си заека из гората и среща кума лиса свива масур: - Кума лисооо стига с тая дрога дай да бягаме за здраве! Навила се лисицата и тръгнала с него ... след време срещат и въкът и той свива ... - Кумчо вълчо ... стига с тая дрога ... да бягаме за здраве! Трънал и вълкът с тях ... след няколко минути виждат мечката .. минала вече на твърдо ... - Ей бабо мецо стига с тея наркотици даи да бягаме - казал пак заекът ... Мечката кво да прай като ги видяла толкова народ и трагнала с тях ... Както спокойно си лежи ... лъвът ги вижда и пита гаргата клукарка която стои до него: - Абе гарго к’во правят тея бе ?!?!? А гаргата отвърнала: - Мани мани , беги беги. Не видиш ли заека пак са е напушил и се ебава със всички ... Доктор от "Бърза помощ" приключва прегледа на болния, стяга си куфарчето и казва: - Не са добри нещата... - Какво докторе, скоро към рая ли ще замина? - Не, не мисля... - Мислите, че за ада ли? - По-лошо... - Че къде по-лошо? - Сега отивате директно на безплатно лечение от Здравната каса... - Да знаеш някой от нашата фирма да страда от склероза? - За какво ти е? - Искам да взема пари назаем.