Асан се прибира вкъщи и Айшето го пита "Къде беше бе?".
-Епа па бех на училище научийме млого нови думи - най-млого ми ареса думата "ситуация".
-Е, к’ва е таа дума де толко ти е аресала?
-Еми гле’й са: ситуация значи да се прибереш дома и да ме завариш с комшийката у кревато.
-Ааа,- изяснила си Айшето- ’начи га се прибереш от кръчмата и ме засечеш да се въргалям с комшията у кревато т’ва е ситуация?
-Ааа, Айше дай да се разбереме. Не бъркай ситуацията с боя!!!
Четирима приятели покерджии дискутират програмата за вечерта.
-Мишо: Какво ще правим тая вечер?
-Пешо: Чек
-Гошо: Чек
-Тошо бетва: Можем да отидем на кафе някъде?
-Мишо кол-ва, Пешо кол-ва, Гошо рейзва: Можем да отидем да пием бира?!
-Тошо, Мишо и Пешо кол-ват!
По-късно вечерта Мишо ри-рейзва: Я да се наскубем като копачи и да отидем на дискотека?!
-Пешо и Гошо колват, Тошо фолд-ва. Не щеш ли по някое време в дискотеката наще герои на гедоре пияни свалят някакви си кифли, които им предлагат секс в кенефа. Мишо и пешо влизат All-In а тошо заебава пота и си заминава. Курвуляк за Тошо няма и 20 мин по-късно той трескаво търси в нета някой среднощен Фрийрол, за да не изостава от своите другари :)