Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Четирима приятели покерджии дискутират програмата за вечерта. -Мишо: Какво ще правим тая вечер? -Пешо: Чек -Гошо: Чек -Тошо бетва: Можем да отидем на кафе някъде? -Мишо кол-ва, Пешо кол-ва, Гошо рейзва: Можем да отидем да пием бира?! -Тошо, Мишо и Пешо кол-ват! По-късно вечерта Мишо ри-рейзва: Я да се наскубем като копачи и да отидем на дискотека?! -Пешо и Гошо колват, Тошо фолд-ва. Не щеш ли по някое време в дискотеката наще герои на гедоре пияни свалят някакви си кифли, които им предлагат секс в кенефа. Мишо и пешо влизат All-In а тошо заебава пота и си заминава. Курвуляк за Тошо няма и 20 мин по-късно той трескаво търси в нета някой среднощен Фрийрол, за да не изостава от своите другари :)
Професионални 2,245 прегледа
Следващ →

Още вицове

След смъртта - всички сме земляци. Един мъж вървял през една тъмна гора. В тъмното видял светлинка. Отишъл там и видял един женски манастир. Почукал на вратата и излезнала една млада монахиня: - Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? - Ами аз не мога да решавам такива работи, ще извикам игуменката. - Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? - Да, но само за тази нощ. Влиза вътре, настанява се и чува стъпки пред вратата на стаята си. Той се прави на набожен и застава на колене пред леглото: - Господи, ти ме приюти, ако ме нахраниш ще ти бъда много благодарен. Подават му една паничка с храна. - Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ако ме напоиш ще ти бъда много благодарен. Подават му едно шише ракия… - Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ти ме напои, ако ми бутнеш игуменката за една нощ ще ти бъда много благодарен. В този момент игуменката отваря вратата и казва: - Господи, не ме бутай, аз сама ще влезна… - Моля за ръката на вашата дъщеря! - Млади човече, пиете ли? - Естествено, но нека първо да уредим работата! Ако сте успели да преживеете благополучно Свети Валентин, не се заблуждавайте-тепърва предстои 8-ми март! Посред нощ някой силно чука на фургона на директора: - Циркът гори, циркът гори! - Веднага събудете гълтача на огън!