Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Между приателки:Аз знам немски.И как е добро утро на немски?Гоуд морнинг.Е тва е на англииски.Е значи знам и англииски.
Черен хумор 1,490 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мамо защо сутрин сядаш на корема на татко? - Ами защото... - замислила се изненадана майката - на татко ти корема му е много голям и трябва да му го спадам. - Ааа... така няма да стане. - Я пък ти хлапе вчерашно, ти откъде знаеш, че няма да стане? - Ами ти като отидеш на работа идва една какичка и пак му го надува. Три прилепа си висели на един клон. По едно време единият се изправил. Другият казал: — Хей, виж! Този припадна. Излиза от лекарския кабинет една блондинка и си мърмори: — Риба? Не. Водолей? Не. Козирог? Не. Връща се в кабинета и пита: — Какво казахте докторе, че имам? Нещо от хороскопите? — Рак имате госпожо! Рак! Всяка сутрин китайските деца стават, правят гимнастика и после отиват да я продават на пазара. Един дебелак се напил и излезнал от кръчмата да пикае. В същото време една жена минава по улицата и почва да му крещи: - Абе тебе не те ли е срам, пред мене да извадиш това нещо, простак такъв ти срам нямаш ли? Пияният казва: - Щом го виждаш прати му много поздрави, че не съм го виждал отдавна.