Две блондинки се срещат на спирката. Едната пита:
- Кой автобус чакаш?
- Двойката, а ти?
- А пък аз двадесет и две.
Двете в един глас:
- Супер ще пътуваме заедно!!!
Седят две блондинки на плажа. Едната погледнала нагоре и казала:
- Ииии, гледай какъв хубав самолет лети!
- Да-а-а! Сигурно е правителствен.
- А, не е!
- Защо пък да не е?
- Ами да виждаш някакви мотоциклети около него?!