Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
-Знаеш ли какво е "обективно мнение"? - Субективното мнение на шефа, разбира се!
Бисери 3,067 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се две ченгета на улицата. Изведнъж единият вижда златен часовник Ролекс на ръката на другия. - А!!?? Кво е това? Да не си взел премия? - Аха… - Кво, хвана някой голям бандит ли? - Не, пуснах го…. Миналата седмица в зоопарка охранителят бай Иван е изпуснал пакет Виагра. Много видове животни вече са отписани от Червената книга. - Защо плачеш? - попитал един минувач дете, което плачело на централната улица. - Мама ми даде левче, а аз го изгубих. - Ето ти левче, недей плака. Детето взело левчето и заплакало още по-силно. - Защо плачеш пак? - Защото, ако не бях си изгубила левчето, сега щях да имам две левчета... Танцуват поручик Ржевски и Наташа Ростова: - Поручик, за какво си мислите в момента? - За същото, за което и Вие, госпожице! - Ах, Поручик, какъв мръсник сте... Жена пита травматолога: - Докторе, моля ви, не ме щадете, каквато и да е страшната истина. Кажете ми направо: след това ужасно счупване на ръката мъжът ми ще може ли някога да мие пак чинии?