Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Амстердам много прилича на Тур Дьо Франс - много хора под въздействие на наркотици карат колела.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Попитали радио Ереван: - Може ли да се глади женски чорапогащник с ютия? - Да - отговорило радото. Но по-добре е да се глади с ръка.
Радио Ереван
03.10.2017
4,377 прегледа
Следващ →
Още вицове
Буквата M е най-хубавата ... защото с нея може да изразиш почти всичко: 1. Съгласие - мм-мм... 2. Несъгласие - M-м! 3. Наслада - мммм! 4. Колебливо съгласие - мммм-м... 5. Mисловен процес - мммм.... 6. Пренебрежение - M! 7. Сърдене - Mмм! 8. Откритие - М!-мммм...
Мъж и Жена: Ж: - Защо си ми изхвърлил велотренажора? М: - Вбесява ме! Когато дойде майка ти и се качи на него, получавам тъпата илюзия, че най-накрая си заминава!
Жена към мъжа си: - Ходих на врачка, не трябва да ходиш на тази командировка. - Какво? Нещо лошо ли ще ми се случи?! - Не, щяло да ти бъде много хубаво.
Мъж и жена дълго спорят. Накрая мъжа, изморен от доводите на жена си, казва: - Добре, съгласен съм с теб. Само се успокой. - Късно е! Закъсня, скъпи мой. Аз вече съм на друго мнение.
Едно малко момиченце отива в зоомагазина, усмихва се на продавача и му казва: - Искам да си купя едно зайченце. - Добре, кое зайче си избираш? Това сивичкото с бялата пухкава опашчица или това черничкото с големите тъжни очички? Момиченцето се усмихнало и казало: - Честно казано на моя питон му е все едно!