Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На един човек му бил много голям (60см) и решил да отиде на една врачка.Тя му казала да намери Блатото на жабите. Там да намери Великата жаба. Да я пита, дали ще се ожени за него.Всеки път когато му откаже ще му се смалява с 10см. Речено-сторено.Питал я първи път. - Жабо, ще се ожениш ли за мене? - Не Оп, смалил му се с 10см.Мисли- 50см, пак е много. - Жабо, хайде ожени се за мене бе! - Няма! Хайде пак с 10см. Мисли пак. - Абе 40см, много бе. Жабо, хайде де, ожени се за мене! - Не бе! Опаля станал 30см. - Абе и 30 е много. Жабо, аде де ,ожени се за мене! - Бе, ти не разбрали, НЕ НЕ и НЕ!
Животни 3,365 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътуват във влака една монахиня, а до нея една мацка. Мацката казва на монахинята: -Абе аз, вас не мога да ви разбера! Ей това палто, дето съм с него, ми го купи гаджето, предишното ми купи кола, а любовника ми купи апаратамент..... Монахинята се връща бясна в манастира, влиза в килията си и тръшва вратата. По някое време се почуква на вратата. - Кой е? - попитала монахинята. - Аз съм, отец Боян! - Я, да ми се махаш с тия вафли..... Драги Дядо Мраз! Само едно нещо искам за Коледа - списъка ти с момичета, които са били лоши тази година... Мъж и жена си говорят. Жената: - Скъпи, ще ме пуснеш ли сама на море? Само за две седмици. Обещавам, че ще мисля само за теб. Мъжът: - Скъпа, не е ли по-добре, да си останеш тук и две седмици да мислиш само за морето? Защо, когато закъснява шефа, това са задръствания, а когато съм аз, трябваше по-рано да тръгнеш? Двама непознати пътуват в едно купе във влака. Единият - мълчалив, стои си, гледа през прозореца и няма желание да си говори. Другият - приказлив, много му се иска да си говорят, обаче няма как да разчупи леда. По едно време се прокашля и казва: - А-хъм... Казвам се Иванов. А вие? - А аз не. - казва мълчаливецът и продължава да си гледа през прозореца.