Борец си кара Mерцедеса и на един светофар го среща един с трабант и му чука на прозореца:
- Какво има? - пита борецът.
- Ще ми препечеш ли филийките на тостера ти, че моя се развали? - го пита този от трабанта.
- Ама аз нямам тостер!
- Е защо ти е тогава Mерцедес като нямаш тостер?
Борецът се ядосва и си купува тостер. Пак се срещат двамата на светофара и пак този от трабанта му чука на прозореца:
- Ще ми стоплиш ли супата, че ми се е развалила микровълновата печка?
- Ама аз нямам микровълнова печка! - му отвръща борецът.
- Е защо ти е тогава Мерцедес като нямаш микровълнова печка?
Тогава борецът се ядосва и си купува всякакви уреди. Срещат се пак двамата на светофара, но този път борецът чука на прозореца на този от трабанта. Човекът се показва:
- Какво искаш?
- Няма ли да ме помолиш за нещо? - го пита борецът.
- Ееее! За това ли ме изкара от банята? - се възмущава човека с трабанта...
Нов шеф пристига в компанията, но тепърва му предстои да се запознава с персонала. Естествено е впечатлен от едрогърдестата си секретарка, която на всичкото отгоре е страшно изпърнителна и дори му предлага да му донесе обяда в кабинета! След малко секретарката пристига с обяда и една халба бира, поставя всичко пред него, след което се съблича до кръста, взема солницата, посолява си гърдите и му сяда в скута! Шефа съответно е напълно шокиран и успява да промълви само:
- Ама госпожице какво правите?
Секретарката го поглежда още по-изненадано и отговаря:
- Ами той стария шеф винаги искаше нещо солено с биричката!