Мъжът се прибира внезапно от командировка, отваря вратата и вижда жена си гола.
-Жена, защо си гола?
-Ами, чакам те мъжо!
-Жена, а защо си влажна?
-Ами, мъчно ми е за тебе и плакох.
-Жена, а защо космите са ти навътре?
-Ами, и подсмърчах мъжо подсмърчах....
ревнива съпруга пита мъжа си:
- Скъпи, настина ли...
- Да! Да, наистина те обичам!
- Направо ми четеш мислите!? Сигурно много ме обичаш.
- Какво ти четене на мисли! Ти си третата дето ме пита днес за това.