Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Катаджия печели джакпота от тотото. Питат го какво ще направи. Той: - Ще си купя едно кръстовище и ще си работя за кеф!
Любими Герои 3,341 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един слепец си седи на бара и по едно време се провиква към бармана: - Ей, барман, искаш ли да чуеш един виц за блондинки? В това време тоя, дето седял до него, тихо му казва: - Виж какво, мой човек, нека ти кажа нещо преди това. Барманът е рус, сервитьорът - и той. Аз съм 1.95 м и имам черен колан по карате и също съм блодин. Борчето и ръгбиста до мен и те са руси. Сега все още ли ти се иска да разкажеш вица? - Ха! Не и ако трябва да го обяснявам пет пъти! Крокодилче пита баща си: - Когато стана голям ще мога ли да ходя на два крака ? - Не, но когато станеш на обувки или ботуши ще можеш. Срещат се две приятелки. Едната пита: - Защо си толкова тъжна? - Докторът каза,че на моя мъж му остават три месеца живот. - Ау, представям си, колко ти е тежко сега. - И то как - вече четири месеца минаха, а той още е жив. По магистралата се движи вехта кола, в нея се возят възрастен мъж и жена му. Жената е полуглуха, но за сметка на това кара колата. Спира ги полицай. Полицаят: — Госпожо, карате с превишена скорост… Бабата: — К’во каза тоя? Дядото /крещи/: — Каза, че караш много бързо… Полицаят, оглеждайки документите на бабата пита: — О, вие сте от Смолян!!?? Бабата: — К’во вика тоя? Дядото: — Пита, дали сме от Смолян… Полицаят: — Имам силни спомени от Смолян. Преди много години там правих най-отвратителния секс в живота си… Бабата: — К’во вика? Дядото: — Вика, че те познавал… В Рая се Събрали автолюбители и си говорят: Французина: - Купих си рено вдигнах му 160 км/ч., загубих управление, ударих се в дърво и останах на място. Германеца: - Купих си мерцедес вдигнах 250 км/ч. изгубих контрол, ударих се в билборд, отидох си на път за болницата. Италианеца: - Купих си ферари вдигнах 320км/ч. не можах да го управлявам излетях в едно дере и до там. Българина: - Изтеглих кредит, купих си голф и... умрях от глад ...