Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителка пита Иванчо: - Иванчо, защо вчера не беше на училище? - Бях болен, госпожо… - Болен, а… А на стриптийз клуб можеш да ходиш, нищо че си болен? - Не съм ходил, у нас си бях! - Не ме лъжи, знаеш ли колко добре се вижда всичко от пилона.
Ученически 10,253 прегледа
Следващ →

Още вицове

В пощата: - Забравихте накрая да сложите точка. - Да, но моля ви да я сложите вие. - Не мога, всичко трябва да е написано с един и същ почерк. Една сутрин старият ходжа се събужда и какво да види: оакал дънцето. Старост, нерадост. Хубаво, ама ще му отиде авторитетът... Какво ще каже ханъм? - Вай, аллах - завайкал се той. - Какво стана, ходжа? - събудила се ханъм. - Какъв сън сънувах! - Какъв? - Сънувах, че на върха на джамията има дълга, дълга игла. На иглата - яйце. На яйцето - тепсия. А в тепсията съм седнал аз и се люлея - ха натам, ха насам! - Вай, вай, ходжа - викнала ханъм. - Аз да бях, щях да се насера! - А! - рекъл ходжата. - Анджък! Животните из гората са на море. Заека излиза забързан от съблекалнята и отива до водата където се къпят слона и останалите животни. - Слоне излез! - казал заека - Що бе зайче таман сега влязох. - Абе слоне излез, много е важно! Излязъл слона от водата. Заека се смръщил и казал: - Абе остави мислих, че си ми обул банския... В училище учителката казва: - А сега, деца, ще изучаваме буквата "х". Иванчо вдига ръка: - Аз да кажа, аз да кажа! - Млъквай, Иванчо. Ти още за буквата "п" не си довел баща си в училище. Вървят си две бабки през парка, и виждат зад едни храсти момиче да прави свирка на момче. Едната казва на другата: -Ау, виж го това дете бe, днес какво е лапнало, утре може и цигара да налапа!