Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В една лудница дошла на проверка комисия от Министерството на здравеопазването. Влезли в стаите и гледат всички луди се покатерили по решетките на прозорците. "Какво става тука?" - попитали от комисията. - Мислят се за дървета, кажете им "листопад" и ще слязат на пода. - казали докторите от лудницата. - "Листопад, листопад" - развикали се проверяващите. Всички луди слезли на пода, само един останал на решетката. - Ти защо не слизаш - попитали го. - Аз съм иглолистен...
Лекари 3,546 прегледа
Следващ →

Още вицове

След тежка катастрофа санитари носят потрошен пациент към линейката. До носилката търчи лекар и го уверява: - Не се тревожете, няма да умрете! - Да умра ли докторе? - казал пациентът - това ще е последното, което ще направя! Едно магаре влязло в една аптека и казало на апрекарката: - Искам един тон въглища. Аптекарката: - Ама тука не е сладкарница. Магарето: - Нищо аз сам с колелото! - Подсъдими, защо сте удушили жена си, нима нямаше друг начин да уредите конфликта? - Миналия път се опитах да я отровя, но конфликтът пак не се уреди! Блондинка в компютърен магазин: - Имате ли гениална очилата мишка за много гладки прозорци? - Сигурно имате предвид Genuine Optic Mouse for Microsoft Windows??? - Аха, същатата! - Редник, миналата седмица ви пуснах в отпуска, за да отидете на сватбата на сестра си! - казва сержантът. - Но днес й позвъних по телефона и тя ми каза, че засега няма никакво намерение да се омъжва! - В такъв случай имаме налице двама лъжци, го