Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лежа и си мисля, че трябва да стана, за да отида да си легна...
Бисери 3,199 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се един депутат яко пиян. Жена му отваря вратата, и той се опитва да я целуне. Тя: - Да се беше видял само в огледалото?! Той: - Ама какво? Вече и по-огледалото ли ме дават? Двама колеги си лафят на път за вкъщи. - Ти кат се върнеш от командировка кво прайш първо? - Ми кат пристигна на аерогарата, гарата ли ще е т. н. първо звъня на жената, че съм се прибрал благополучно и кат си отида у дома тя ме посреща с усмивка с целувка... що питаш? - Много си тъп, аз кат се прибера - веднага в къщи звъня на звънеца и бягам зад блока под терасата - до ся само един съм изтървал! Преди холандецът мечтаеше сина му да се ожени за холандка. После мечтаеше сина му да се ожени за бяла жена. Днес мечтае сина му да се ожени за жена. Вальо Топлото е получил толкова висока присъда, защото ще лежи и за Р. Овч. Католически свещеник говори с колега: - Дали ще дойде време, когато и ние ще може да се женим? - Няма да го доживеем това време, но нашите деца ще могат.