Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Майка и дете излизат на разходка. Майката сяда на едно заведение с площадка и детето кара на нея колело. - Мамо, карам с една ръка! - казва детето. - Мамо, сега карам без две ръце! - този път вазкликва детото. - Мамо, карам без зъби!!! - със салзи на очите казва детето
Разни 2,104 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как звучат литературните заглавия, когато си гладен: "100 години пастърма" "Война и пир" "Синовете на великата печка" "Птиците увиват сърми" "Мъжът и мусаката интимно" "Старецът и мезето" "Цялото гладно войнство" "Мадам Боб Вари" "Много шунка за нищо" "10 малки крекерчета" "За пръжките и хората" "Магьосникът от магданОЗ" "Повелителят на мусаките" "Пипи дългото кебапче" "Шницелът на Леонардо" "Баскервилското вурстче" "Малката дюнерпродавачка" "Зелникът на Бриджит Джоунс" "Брулени Кълнове" "Патладжанско царство" "До Чикаго за Кебап" Осемдесет и осем годишната Мейбъл влязла в общата стая на старческия дом, вдигнала юмрук във въздуха и заявила: - Който познае какво имам в ръката, довечера може да спи с мен. - Слон - извикал един старец, който не проявявал интерес към предложението. Тя се замислила и отвърнала: - Почти позна. Вали проливен дъжд. Двама приятели се срещат на улицата. Единият - с чадър, а другият - мокър до кости, но носи в ръката си неотворен чадър. - Защо не си отвориш чадъра? - пита го първият. - Остави... Купих си електронен чадър, японски. Отваря се с гласова команда. "Мамата..." - няма проблем, помня. Но как се казва "отвори се" на японски, не мога и не мога да се сетя... Мъж се събужда в три през нощта и не се чувства добре, вика доктора. Дошъл доктора, прегледал го внимателно и казал: - Моля, да повикате децата си, адвоката си и нотариуса си. - Толкова ли съм зле? Ще умра ли? - Не, просто не искам да съм единствения глупак, който е събуден в три през нощта неизвестно защо! Бабичка звъни в пожарната. - В къщата ми мирише много на газ... - Печката пусната ли е? - Пуснах я още рано сутринта. - А кибрит запалихте ли? - О, забравих. Сега ще запаля...