Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Вчера си купих от Вас книгата "Как да спечелите милион"! - Е, и? - Половината страници ги няма! - Е какво от това? И 500 000 е добра сума!
Разни 1,407 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дочул Иванчо стонове от спалнята на майка си и баща си. От любопитство погледнал през ключалката.След известно време възкликнал : - Леле-е-е..И тези двамата ще ми се карат на мен, че си бъркам в носа..!! Автобусна спирка в Русе. Народ! Яйце да хвърлиш - няма къде да падне. И сред този народ - издокарана блондинка, с обувки на висок ток. Задава се автобус - стар "Икарус". А вътре - народ! И не слизат толкова, колкото искат да се качат. В това число и блондинката. Заситнила стъпки към автобуса и успяла да стигне само до вратата. Повдигала се на пръсти и с пискливо гласче завикала: - Моля Ви, дайте още малко навътре! Моля Ви се, още по-навътре! Господине, може ли по-навътре? Моля Ви, ах, още малко, само още малко навътре... По-навътре... От автобуса се чул мъжки глас: - Няма ли кой да й го подаде целия! Богат старец искал да се ожени за млада девойка. Уговарял я дълго, обещавал й богатство. Девойката непрекъснато се съмнявала в неговите сексуални възможности. Накрая дядото казва: - Ако ти донеса бележка от лекар, че мога още, ще ми станеш ли жена? - Да! На другия ден старецът носи бележка от лекаря, на която пише "МПС". - Какво значи това МПС? - пита девойката. - А, съкращение е това. Означава - "Може да прави секс". Нощта след сватбата. Старецът се мъчи, мъчи и нищо не може да направи. Разгневената девойка вдига телефона и се обажда на лекаря. Половин час по-късно лекарят пристига в къщата. Девойката му подава бележката и иска обяснение. Лекарят хвърля едно око на диагнозата и казва: - Ами да, всичко е ясно, ето написал съм самата истина - "Може да пикае, само"... Влиза студент в аптека, избутва голямата опашка и вика на аптекарката: - Дайте ми книгата за оплаквания! - Но какво е станало, господине?! - Ще ви кажа аз на вас! Ще продавате спукани презервативи, не ви е срам! И отзад един старец му вика: - Пиши, момче, пиши и, че са меки и се огъват! Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо.