Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В претъпкания рейс влиза някакъв хилав пич и казва: — Извинете, някой би ли отстъпил мястото си на болен от СПИН? Ама не се бутайте, трябва ми едно място, а не целия рейс.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Габровски
Габровец тръгнал на излет, но скоро се върнал. - Не дойде ли колегата ти? - посрещнала го жена му. - Яви се, но и той не носеше нищо за ядене.
Габровски
03.10.2017
4,079 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка: - Скъпи, днес три пъти минах на червено, но не ме глобиха. И затова със спестените пари си купих малко козметика.
Жена носи бутилка водка вкъщи, поставя я в барчето и казва: - Нека да стои. Може някой да дойде, или ние да отидем при някой. През нощта жената се гушнала към мъжа си, а той й казва: - Нека да стои. Може някой да дойде, или аз да отида.
Един ден на труда се отбелязва с четири почивни дни... Все едно на деня на влюбените да изпратиш картичка на враговете си, за Гергьовден да сготвиш шаран...
Двама мъже се срещнали в рая: - Ти защо си тук - пита единият? - Ами умрях от студ, а ти? - Аз се прибирам и гледам жената гола. Веднага разбрах, че в къщата има любовник. Започнах да го търся. В гардероба, в кухнята, под леглото. Него го няма и така се ядосах, че умрях. - А в хладилника провери ли? - Не, не съм. - Ами ако беше проверил, сега и двамата щяхме да сме живи.
Иванчо седи в час по български и яде баничка. Учителката: - Иванчо, ти не знаеш ли, че по време на урок не трябва да се яде баничка? Между другото в какъв род е "баничка"? - В мъжки, госпожо! - И защо? - Защото е с яйца!