Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Габровец тръгнал на излет, но скоро се върнал. - Не дойде ли колегата ти? - посрещнала го жена му. - Яви се, но и той не носеше нищо за ядене.
Габровски 4,079 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка: - Скъпи, днес три пъти минах на червено, но не ме глобиха. И затова със спестените пари си купих малко козметика. Жена носи бутилка водка вкъщи, поставя я в барчето и казва: - Нека да стои. Може някой да дойде, или ние да отидем при някой. През нощта жената се гушнала към мъжа си, а той й казва: - Нека да стои. Може някой да дойде, или аз да отида. Един ден на труда се отбелязва с четири почивни дни... Все едно на деня на влюбените да изпратиш картичка на враговете си, за Гергьовден да сготвиш шаран... Двама мъже се срещнали в рая: - Ти защо си тук - пита единият? - Ами умрях от студ, а ти? - Аз се прибирам и гледам жената гола. Веднага разбрах, че в къщата има любовник. Започнах да го търся. В гардероба, в кухнята, под леглото. Него го няма и така се ядосах, че умрях. - А в хладилника провери ли? - Не, не съм. - Ами ако беше проверил, сега и двамата щяхме да сме живи. Иванчо седи в час по български и яде баничка. Учителката: - Иванчо, ти не знаеш ли, че по време на урок не трябва да се яде баничка? Между другото в какъв род е "баничка"? - В мъжки, госпожо! - И защо? - Защото е с яйца!