Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пиян мъж се прибира в 4:30 през ноща, влиза в спалнята и почва да буди жена си: - Чшш! Стаай! Аре! Чууъш ли ко ти каам! Тя: - Стииига беее...... Той: - Аре ма! Стаай! Стаай, че спичелих шистица от тотуту! Чу ли ма! Тя: - Стига бе! Колко е часа? Де ше ходим сега? Вече всичко е затворено! И кръчми и дискотеки! - ??????? Кви кръчми ма? К..К..Кви дискутеки??? Стаай и си заминавай ма!!!
Семейни 2,780 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Каква е разликата между жена адвокат и питбул? - Червилото. В гората животните решили да се разделят на 2 групи: В 1-та умните, а във 2-та красивите.Всички животни си отишли в групите, а само жабата останала в средата и казала: -Ами аз на две ли да се разчекна? Пожелания за 8 мартБъди красива като пролетта! Бъди нежна като вечерта! Бъди горда от това, че носиш името ЖЕНА!Желая рози твоя път да кичат! Живей в преградката на младоста и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта! Защо някои мъже присъстват на раждането на децата си? - Като компенсация за отсъствието при зачеването им. Нощен разговор между съпрузи. Тя: - О, мили... Той: - Остави ме на мира! - Но това няма да ти отнеме много време... - Но след това няма да мога да заспя! - А аз не мога да заспя без него! - Как можеш да мислиш за подобни неща в 3 часа посред нощ? - Защото цялата горя... - Всяка нощ едно и също! - Ако ме обичаше, нямаше да се налага да те уговарям толкова! - Ако ти ме обичаше, нямаше да ме будиш посред нощ с твоите глупости! - Ти не ме обичаш! (хълцане) - Добре, добре, ще го направя... - Какво? Трябва ти фенерче? - Но нищо не виждам! - Ти трябва да го усещаш! - Намерих го. Сега по добре ли е? - Разбира се, скъпи! - Добре, хайде да спим. Само запомни, това е последният път когато включвам този проклет климатик!!!