Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Аз не съм циничен, просто съм наблюдателен.
Бисери 2,943 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко орле и баща му летяли из небесната шир... -Тате,тате,на къде летим?! Отговор не последвал... След околу час,въпроса се повторил,но старият орел продължавал да лети целеустремено напред без да даде отговор... След още един, изтощителен за малкия,час летене,пърхайки с последни сили,последвал дежурния въпрос: -Тате,тате,на къде летим?!!! -Бали му майката,тате... Три бълхи влезли в тялото на една блондинка. Едната в косата, втората между гърдите, а третата - долу... Срещнали се след 3 седмици и първата казала: - Тая постоянно си реше косата! Едни зъбци само влизат и излизат! Втората казала: - Тая има егати бомбите! Едни огромни планини! А третата: - А при мен един чичо влиза, излиза, влиза, излиза... Попитах го: - Ей, чичка, ти вътре или вън ще стоиш? А той взе, че ме заплю... При екстрасенс идва някакъв и пита: - Разваляте ли черна магия? - Разбира се. - А още по-страшни проклятия? - Зависи какво е проклятието и от това, кой ви е проклел... - Абе, една вещица преди трийсет години ми каза: Обявявам ви за мъж и жена... "- Прекалено съм млад, за да не работя... Благодаря Ви, д-р Дянков!", възкликнал през 2111 година, най-възрастният мъж на България - 112 годишният българин Н.Н., от град В. Група черни патета си вървели по пътека и срещу тях излезнало едно жълто. То ги видяло и се разпищяло: - Мангали, мангали! Черните се спогледали и казали: - Кво си ти бе, жълтур? Да не си китаец?