Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо в България слагат чертичка на седмицата? Защото седмата божа заповед е "Не прелюбодействай".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Абе, какво е "сан оф бич"? - "Кучи син". Къде го прочете? - На тениската ти е написано. - Ааааа, тогава е "слънчев бярг".
Разни
03.10.2017
1,848 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жените на различни възрасти: - на 20 - диви, като Африка. - на 30 - красиви, като Америка. - на 40 - амбициозни, като Азия. - на 50 - познати на всеки, като Европа. - на 60 - отдалечени, като Австралия.
Две мутри седят в открит ресторант и виждат по пътя върви очилато момиче с цигулка в ръце и яде сладолед. Едната мутра си вика: "Сега ще я избъзикам": - Ей, момиченце, я дай да си близна! Момичето се обърнало и отговорило: - Не става, мързи ме да си свалям гащичките.
Мъж лежи на плажа чисто гол само с хавлия на онази му работа. До него табелка: "Гледане - 5 евро, Пипане - 10 евро". Пристига до него една руска знойна туристка и се настанява до него. По едно време й станало интересно, дала на мъжа 5 евро и погледнала под хавлията. След малко пак й станало интересно - дала му 10 евро и го пипнала по онази работа. Легнала да се пече, но след малко пак й станало интересно и го питала: - А господине, колко струва... цялата работа? Мъжът: - Абе госпожице, той ако можеше да работи нямаше да проси!
На двама студенти по атомна физика им предстоял изпит. Досега имали само шестици, така че били уверени в знанията си и не си и помислили да учат или преговарят нощта преди изпита, ами отишли на купон и здравата се напили. На другия ден се събуждат двамата, естествено отдавна са пропуснали изпита и като знаели какво ще ги направят родителите им като разберат, отишли да се молят на главния изпитващ. Почнали да лъжат, че са пътували надалече, но на връщане били спукали гума, а нямали резервна, така че трябвало да се връщат на стоп... И още сума ти глупости, докато най-накрая склонили изпитващия да им даде втори шанс. И наистина се появили подготвени, дето се вика били изяли учебниците с кориците. Сложили ги в две отделни стаи сами и им дали изпитната работа. Първи въпрос, 5 точки: "От какво е изградено ядрото на атома?". Хехе, това е супер лесно, мислят си те. Втори въпрос, 95 точки: "Коя гума?"
Футболистът А.А. беше уличен в приемането на забранени препарати, след като заявил, че повече не иска да е полузащитник, а иска да е морски пират.