Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
По какво компютърът прилича на мъжа? 1. Смята се за умен, но не може да се оправи без мамчето. 2. Само да го бутнеш с пръст и той тръгва. 3. Винаги мечтае да попадне в мрежата. 4. Всичко му се скапва със завидна периодичност. 5. Най-добре е да не го бърникаш отзад. 6. Умира си да задава идиотски въпроси. 7. Обича да го четкат и да го промиват със спирт. 8. Не понася рязко колебание в напрежението. 9. Отначало ще висне, а после ще изключи. 10. Жалва се от недостиг на памет, въпреки, че в крайна сметка не му достига мозък. 11. Бръмчи (мрънка), когато го товарят. 12. Сам не може нищо: всичко зависи от това кой го ползва. 13. Когато ти омръзне да го оправяш, накрая разбираш - много по-евтино е да си вземеш нов.
Любими Герои 1,835 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката по литература попитала през часа за името на автор, което започва с "В" и завършва с "в". Иванчо станал и казал: "Вазов". Учителката казала, че е имала предвид Вапцаров, но харесва начина на мислене на Иванчо. После попитала за автор, чието има започва с "К" и завършва на "в". Иванчо казал "Каравелов", учителката уточнила, че е имала предвид "Каралийчев", но че отново й харесва начина на мислене на Иванчо. След часа Иванчо я попитал за автор, чието име започва с "Х", по средата има "у" и завършва на "й". Учителката се изчервила и казала на Иванчо, че ще го заведе при директора. Той й казал, че си е мислел за Хемингуей, но че все пак харесва и нейния начин на мислене. - Защо блондинките не искат да седят до илюминатора в самолета? - За да не им се развалят прическите от течението. - Напускам те! Писна ми от твоите шеги за наднорменото ми тегло! - Стой! Не си отивай! Помисли за детето ни! - За какво дете? - Ама ти не си ли бременна?! - Ало, полицията? Бързайте, няколко бандити разбиват вратата на апартамента ми! - Пристигаме. А вие се постарайте да оставите колкото може повече кървави следи, че да ги разкрием по-лесно после. Бог отива при Адам и му казва: - Имама за теб две новини, едната е добра, а другата е лоша. Адам: - Кажи първо добрата! Бог: - Дарявам те с две части на тялото. Първата се нарича "мозък". С негова помощ, ще можеш да станеш интелигентен, да изобретяваш различни неща.. Втората се нарича "пенис". С него ще можеш да се размножаваш. Ева ще бъде много щастлива, че имаш такъв орган и, че ще можеш да я дариш с деца... Адам: - Колко е прекрасна тази новина. Благодаря ти, Господи, за тези ценни дарове. Кажи ми сега лошата новина! Бог печално се загледал в Адам и казал: - Лошата новина, Адаме е, че кръвта, която съм ти дал, ще бъде в такова количество, че няма да е достатъчна за едновременното използване и на двата органа...