Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Трябва да го приемеш. От днес ще спим отделно един от друг. И така и аз ще се наспивам, и ти ще си на 100 процента възстановен, скъпи мой смартфон.
Разни 2,045 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си три мишки.Първата казала: -На мен,когато ми е скучно и няма какво да правя,намирам някой капан за мишки,влизам и изяждам сиренето без нищо да ми стане. -Това не е нищо!-казала втората. -Аз когато ми е скучно,взимам една кесия отрова за мишки изяждам я докато пия бира и гледам телевизия и нищо не ми става. Третата мишка зацъкала с език и казала: -Много сте смели,аз не мога да се сравнявам с вас.Сега ще бягам,че трябва да наеба котката! Мъж пита негър: - Абе, защо жените толкова много ви хвалят?!Вярно ли е, че са ви толкова големи?! - Абе, не са чак толкова големи, ама си има цака!Бавно вкарваш и бавно изкарваш и на жената й се струва дълъг! Прибира се пича у тях и решава да пробва.Чука жена си, ама както негърът му бил казал...бавно вкарва и бавно изкарва. По едно време жената му вика: - Абе, ти ще ме чукаш ли или ще се правиш на негър?! - Иванчо, защо вчера не си бил на училище? — Ами учителката имаше рожден ден и реших да й направя подарък. — Какъв подарък? — Ами не отидох на училище. Когато Чък Норис пресича, колите се оглеждат. - Защо оплешивяваш? - От безпокойство. - И за какво се безпокоиш? - Че оплешивявам.