Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ние с моята жена си живеем тихо и мирно... МИРНО казах!
Семейни 3,020 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво е по-лошо? Когато получиш в кюто съобщение от твоето момиче: "Мисля, че трябва да се разделим?" Или когато малко по-късно получиш и: "Ой, това не беше за теб"..? Блондинка се обажда в радио Ереван: - Как най-бързо мога да стана секретарка на голям шеф? Радио Ереван отговаря: - На сексуални въпроси не отговаряме! Хубаво не е просто там, където нас ни няма, а където нас никога не ни е имало! Две деца стоели в чакалнята в поликлиниката. Едно от тях плачело много силно. - Защо плачеш? - Взеха ми кръв преди малко. - Страх ли те беше? - Не. За да ми вземат кръв ме убодаха с една остра игла по пръста. Второто дете се разплакало. Първото се учудило. - А ти защо плачеш? - На мен ще ми взимат урина! Водопроводчик завършва монтаж на мивка в кабинета на психоаналитик. - Готово е. Дължите петдесет лева? - Трябват ви пари? - Да. - Искате ли да поговорим за това.