Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама студенти се напили безпаметно и на сутринта, като се събудили единият решил да избъзика другия и му казал: - Един на нула за мене.. - Защо? - Ами снощи така се бях напил, че съм те опънал погрешка... На другият му станало много гадно, но какво да направи - станалото станало и си замълчал. След известно време ситуацията се повтаря и на сутринта ”потършевшият” от предния път казва: - Един на един .. - К’во ”един на един” бе!? - Ми сега и аз те опънах през нощта - Ти луд ли си бе! Аз майтап си правех тогава! Онзи се замислил малко и казал: - Eдин на нула тогава...
Студентски 3,274 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дори и най-суеверния човек няма да откаже тринайста заплата. Карат се две маслинки коя е по зелена. Какъв е извода? - Който няма цветен телевизор, няма да разбере. - Добър ден, съседе! Надявам се, че моите деца не ви пречат, когато играят във вашата градина! - Ни най-малко, съседе! Децата на моите приятели са и мои деца! Зимна вечер, две котета - братя си седят в хамбара, дебнат мишки и по-голямото разправя истории за мацки. Колко оправил, как ги оправил, как те се радвали и т. н. Наближило полунощ и по-голямото казало - Брато, дай да се качим на покрива при мацките и ще поебем. Качили се на покрива - но там студ на кутийки, духа вятър - няма никакви мацки. Голямото стои, оглежда се и чака търпеливо, малко трепери и зъзне. По едно време малкото казало: - Бате, аз ще поеба още малко и ще си ходя. Срещат се двама приятели. - Какво ти е? Защо си толкова сърдит? - Преди малко ми звънна новия мъж на бившата ми жена и вдигна голям скандал, че за три години не съм я научил да свари едни яйца!