Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо се оженил за Марийка, но като я чукал искал да стигне дъното на пичето й. Първата брачна нощ добре, втората пак, но на третата фал. Иванчо не можал да стигне дъното. - Марийке, ще се развеждам с теб. Марийка отишла при майка си и обяснила всичко. Майка й казала да сложи една ябълка. Марийка изпълнила заръката. Иванчо останал доволен. Тя станала и извадила ябълката и я измила. Иванчо станал сутринта и гладен изял ябълката. Било кризисно време и ябълкити били кът. Марийка се събудила и видяла, че ябълката я няма. Ревешката тя отишла при майка си. - Мамо, пък Иванчо изяде ябълката. Майкат я зауспокоявала: - Оооо Марийке, той баща ти едно време по цели тикви ядеше.
Иванчо и Марийка 3,377 прегледа
Следващ →

Още вицове

Според Уикилийкс Цветелина Бориславова не се е омъжила за ББ, щото съвсем нямала да може да смогне с прането... В училище учителката в час на класния ръководител пита учениците кой какъв иска да стане като порастне. Едно дете отговорило полицай, друго космонавт, трето лекар, манекенка, принцеса... Дошъл ред на Иванчо: - Иванчо, ти какъв искаш да станеш като порастнеш? - Еми, педал гаден, госпожо. - А, Иванчо, какви са тия глупости, педал искал да става. И защо? - Еми, щото преди няколко дена се разхождахме с баща ми и гледаме накакъв с готина кола, готина мацка, ухилен до уши, и баща ми вика "Е гле`й го тоя педал гаден, бе". Двама са в командировка и са в една стая. На последната вечер имало много къркане. На сутринта единия: - Един на нула! - Какво един на нула? - Снощи като се напи - ти заспа, а аз те опънах… След време пак заминали в командировка. Последния ден, подобно на предишния път, но другия: - Един на един! - Какво един на един? - Ми снощи ти след като се напи, заспа като пън и аз те опънах и сега сме един на един… - Абе идиот, аз предишния път само се пошегувах!!! - Ами тогава: един на нула! Защо кучетата са по-добри от мъжете: 1. Кучетата не ги е страх да изразят чувствата си; 2. На кучетата им е мъчно, когато те няма; 3. Кучетата се чувстват виновни, когато са направили нещо лошо; 4. Когато кучетата ревнуват, но никой не пострадва; 5. Кучетата постоянно искат да излизат навън; 6. Кучетата никога не играят игрички с теб, освен "Донеси пръчката" и не ти се смеят как хвърляш; 7. Можеш да възпиташ куче; 8. Единствената нещо, което можеш да лепнеш от кучетата са бълхите (е добре де, можеш да хванеш и бяс, но за него си има ваксина); 9. Кучетата разбират какво значи "НЕ!"; 10. Кучетата наистина те обичат, когато те целуват. Защо жените обичат 14-ти февруари? - Ох, знаете ли, това е толкова романтичен празник, Свети Валентин, който се е жертвал в името на любовта. Това е един древен празник, всички го отбелязват, не е като 8-ми март. Въпреки, че е и 8-ми март е хубав празник, но 14-ти февруари е много-много романтичен ден. Защо мъжете НЕ обичат 14-ти февруари? - Много е далеч от заплата.