Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Баща от малко село решава да посети сина си студент в столицата. Намерил общежитието му и попитал портиера: - Тук ли живее Иван Иванов? Портиерът отговоря: - Да, тук живее. Оставете го да изтрезнее малко пред вратата и аз по-късно ще го внеса вътре!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Очаквайте скоро по bTV новият сезон на "Седем часа разлика", познат още като "Два часа скука".
Бисери
03.10.2017
3,265 прегледа
Следващ →
Още вицове
Най-лошата поговорка за мъжа след първата брачна нощ: нито си първия, нито си последния.
Семейство. Мъжът отива командировка. Жената се обажда на любовника си: - Скъпи, идвай. Пича отива и эапочва лют секс. Съпруга ги сварва и каэва на пича: - Я ела в кухнята! Отишли там и той му теглил една пишка и го пуснал. Не минало много време мъжът пак трябвало да отсъсва от къщи. Жената пак се обадила: - Скъпи идвай! Агента отишъл и эапочнал да я награбва. Мъжът й пак ги набарал и вика: - Ти, пак ли си тука?! Я ела пак в кухнята! И пак го опънал! След седмица мъжът отишъл в Париж и жена му се обадила пак на любовника: - Миличко мъжът ми е в Париж идвай веднага! А той отговорил: - Аааа ми като го няма эа какво да идвам!!!!
Най-чистото, функционално и некорумпирано държавно учреждение - това е тоалетната на Народното Събрание.
Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ. — Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил! Айнщайн казва: — Остави ги моите формули. Аз цял живот чакам този миг, та да видя твоята формула – онази, по която направи човека. Господ се дърпа: — Това са стари работи, нищо интересно няма, какво толкова… След дълго настояване Господ дава на Айнщайн едно смачкано листче. Ученият чете внимателно, по едно време се сепва и казва: — Но, Господи, тук има грешка?! — Е, да де…
- Келнер, в супата ми има умряла муха! - Разбира се, ние винаги поднасяме ястието добре сготвено!