Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят си двама борци в БМВ-то и единият казва на другия:<BR>- Чекай ти кажа една гатанка:<BR>- Бело, студено, през зимата се сипе на парцали.<BR>- Снег<BR>- Не<BR>Борчето мисли ама не може да се сети кое е тва...<BR>- Сети ли се?<BR>- Не. Пак не позна. Ще ти подскажа малко. Започва с ’С’ и завършва на ’очка’ .<BR>- Ми.. не знам :(<BR>- Снег бе браточка :)<BR>- Дай сега ще питам още една.<BR>- Бело, студено, сипе се на парцали през зимата... започва с ’С’ и завършва на ’ах’<BR>Борчето пак мисли ама не може да се сети за отговора...<BR>- Сети ли се?<BR>- Не<BR>- Снег бе браточка нали ти казАХ!
Любими Герои 2,922 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сега вместо "скинхед" може да се казва "бритен спирс". Чапай излязъл в отпуск и оставил Петка да го замества. Връща се и пита: - Петка, нещо да се е случило? - Нищо особено, Василий Иванич, само дръжката на лопатата се счупи. - И от какво се счупи, бе Петка? - Ами докато заравях кучето. - А то от какво е умряло? - Яде развалено месо от умрелите коне. - Е, те пък от какво умряха? - Ами, като гръмна склада със снарядите и изгоряха конюшните. - Що гръмна склада? - Ротният си хвърлил фаса и направил пожар. - Абе, Петка, та той нали не пуши? - А, и на теб да ти откраднат знамето - и ти ще пропушиш. Половин година работех на лаптоп...вчера седнах на компа...и като го изключих, по навик треснах монитора в клавиатурата! Господи, имам проблем! - Какво има, Ева? - Много съм ти благодарна за всичките блага, които си ми дал, но въпреки това не съм щастлива. - Защо? - Самотна съм, Господи. - Добре, Ева, в такъв случай ще ти създам мъж. - Мъж? Какво е това? - Създание, изтъкано от противоречия - той ще лъже, ще мами, ще бъде високомерен и горд. Но ще бъде и много силен, бърз и ще ловува за теб. Ще задоволява твоите физически нужди, но ще се държи много детски, наивно и глуповато, така че винаги ще има нужда от съветите ти. - Звучи добре - казала радостно Ева - но къде е уловката? - Ами, ще го създам при едно условие. - Да? - Както казах, той ще е много горд и самовлюбен, затова нека го оставим да си мисли, че той е създаден пръв. Това ще бъде нашата малка тайна... казвам ти го като жена на жена... - Днес разбрах, че финансовото ми положение е такова, че има само един плюс. - Кажи. - Като си хвърлям панталоните за пране, може абсолютно сигурно да не се тревожа, че са останали банкноти в джоба..