Говорят си две блондинки, едната пита другата:
- На колко метра под земята пограбват хората?
- На 2 метра! - отговорила тя.
- Е добре де, ако човек е висок 2.30, главата от вън ли му стърчи. - зачудила се другата.
Мадама пристига в автосервиз с потрошена кола, вади един куп чаркове от багажника и казва:
- Вчера катастрофирах, събрах каквото беше изпаднало от колата на пътя и идвам да ми я оправите.
Монтьорът почва да преглежда частите:
- Това е запазено, ще го монтираме. Това е счупено, ще ви го сменим. А тоя капак от шахта ще идете да си го върнете където е бил…