Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знам как българския национален отбор по футбол може да играе на европейско първество. Не, не се налага да печелим квалификации, това просто няма как да стане. Може просто да спечелим домакинство на такова първество.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Седи си Генко с една бутилка водка и пие. Някой го пита: — Това ли ти е единствената утеха в живота? — Не! Вкъщи имам още четири бутилки.
Пиянски
03.10.2017
1,923 прегледа
Следващ →
Още вицове
Старшина обяснява на новобранците: - В армията войникът е зает по 25 часа на ден! - Ама господин старшина, в денононощието има само 24 часа… - Нищо не разбирате вие. Войникът сутрин става един час преди началото на денонощието!
На входа на стадиона: — Момченце, откъде имаш толкова скъп билет? — Татко го купи. — А той къде е? — Вкъщи, търси билета…
Едно момче пита майка си: - Мамо, мамо ами аз как съм се появил на бял свят? - Донесете един щъркел. - Мамо, мамо ами кака как се е появила на бял свят? - Ами един път баща ти ме целуна по бузата и на сутринта кака ти беше в леглото. - Ами мамо, ти как си се появила на бял свят? - Уффффффф. Ами мене ме донесе вълшебната фея. - Абе мамо в тая къща никой ли не прави секс? !
Намерил един философ една бутилка, отворил я, а от нея изскочил вълшебния джин: - Аз съм всемогъщия джин, ти ме освободи.. - Как ше си всемогъщ, ако не можеш от една бутилка да се измъкнеш? - Ще ти изпълня три желания. - Създай камък, който никой да не може да вдигне. - Странно желание. Какво е второто ти желание? - Вдигни го. - Предавам се, аз не съм всемогъщ джин. Ще се върна в бутилката да се упражнявам. - Аз правилно ти казах, че не си всемогъщ. - Правилно, но безполезно.
Опитвам се да вляза в сайта на Централната Избирателна Комисия. Трябва да напиша cik.bg, но всеки път неволно пиша cirk.bg