Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи си Генко с една бутилка водка и пие. Някой го пита: — Това ли ти е единствената утеха в живота? — Не! Вкъщи имам още четири бутилки.
Пиянски 1,923 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшина обяснява на новобранците: - В армията войникът е зает по 25 часа на ден! - Ама господин старшина, в денононощието има само 24 часа… - Нищо не разбирате вие. Войникът сутрин става един час преди началото на денонощието! На входа на стадиона: — Момченце, откъде имаш толкова скъп билет? — Татко го купи. — А той къде е? — Вкъщи, търси билета… Едно момче пита майка си: - Мамо, мамо ами аз как съм се появил на бял свят? - Донесете един щъркел. - Мамо, мамо ами кака как се е появила на бял свят? - Ами един път баща ти ме целуна по бузата и на сутринта кака ти беше в леглото. - Ами мамо, ти как си се появила на бял свят? - Уффффффф. Ами мене ме донесе вълшебната фея. - Абе мамо в тая къща никой ли не прави секс? ! Намерил един философ една бутилка, отворил я, а от нея изскочил вълшебния джин: - Аз съм всемогъщия джин, ти ме освободи.. - Как ше си всемогъщ, ако не можеш от една бутилка да се измъкнеш? - Ще ти изпълня три желания. - Създай камък, който никой да не може да вдигне. - Странно желание. Какво е второто ти желание? - Вдигни го. - Предавам се, аз не съм всемогъщ джин. Ще се върна в бутилката да се упражнявам. - Аз правилно ти казах, че не си всемогъщ. - Правилно, но безполезно. Опитвам се да вляза в сайта на Централната Избирателна Комисия. Трябва да напиша cik.bg, но всеки път неволно пиша cirk.bg