Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Класическата грешка, която правят дизайнерите на най-надеждните системи - подценяват изобретателността на клиничните идиоти.
Бисери 2,941 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наши учени са създали суперкомпютър, който може да отговори на всеки един въпрос. В 90 процента от случаите отговора бил: " Ба ли му мамата!" Анкета с въпрос: "Да се махне ли тоалетната, изобразяваща България, от изложбата в ЕС?" Повече от половината анкетирани отговорили: "По-добре първо да се махне тройната коалиция?" Малко хумор с UNIX команди: # who | grep -i blonde | talk # cd ~ # wine # talk; touch; unzip; strip; gasp # finger; gasp; mount # fsck; more; yes; more; yes # gasp; umount # make clean # sleep Шефът ме помоли да му намеря програма за обучение по скоростно писане. Без да мисля му инсталирах icq и обясних как се ползва. В края на седмицата резултатът надмина всички очаквания... Един мъж докато спял, идвало едно джудже, питало го нещо и той се събуждал напикан на сутринта. Писнало му на човека и отишал при доктора и му казал: - Така и така - идва едно джудже, пита ме "Пешо? Пикал ли си?" и аз като му кажа "НЕ" и се сабуждам напикан. Доктора му казал: - Прибери се сега, ако пак стане така, ела утре и ще ти кажа какво да правиш... Прибрал се Пешо, легнал си, дошло джуджето... - Пешо пикал ли си? И на сутринта пак напикан. Отишъл пак при лекаря и му казал, че пак се събудил мокър и лекарят му казал: - Еми сега като си лягаш, преди това хубаво ще се изпикаеш и като дойде джуджето ще му кажеш "ДА" - нали, че си пикал. Отишъл си Пешо, стъмнило се, тръгнал да си ляга, изпикал се едно хубаво и легнал, и заспал. Дошло джуджето "Пешо Пикал ли си?". Пешо - "Да". Джуджето - "А срал ли си?"