Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Заклет пушач отива на лекар, влиза в кабинета, затваря вратата, изведнъж се сепва за секунда, после вади цигара, пали я и мощно дърпа.. Лакарят: - Ама моля Ви се господине, тук не се пуши. - Ми тогава кой идиот е написал на вратата "Дръпни"!
Лекари 3,647 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж събужда жена си посред нощ с чаша вода и две таблетки аспирин. Жената: - Това пък за какво е? Мъжа: - Ами, за да не те боли глава. Жената: - Но мен не ме боли глава... Мъжа (сваля слиповете): - АХАААААА!!! По време на сухия режим мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа, по едно време, водата се нагряла много и отива до кладенеца за студена. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: - Е, сядай и пиши обяснения! - И какво да пиша? - Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човекът, пише и предава листа. - К`во си написал бе, идиот такъв? - Както си беше, така и го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия". Дори да умра, не ще загина не ще увехне мойта кожа, защото алкохола който ще изпия не ще ми позволи да се разложа. Не сипвайте на гроба ми вода, на онзи свят не искам да се мия, но ако възкръсна от пръстта, ще бъде само за да се напия. Един слънчев ден Червената шапчица стояла на една поляна под едно дърво и се самозадоволявала с пръст. В това време дошъл и Вълкът и рекъл: - Червена шапчице искаш ли да ти направя нещо? - Оооо да направи ми! И Вълчо й счупил ръката! В канибалско семейство: - Мамо, може ли да си поиграя с баба и дядо? - Да, обаче после пак ги зарови!