- Зайо Байо, що са катериш на тоя бор?
- Бабо Мецо, за круши отивам.
- А бе заек, кво ма бъзикаш, тва е бор к’ви круши ще береш?!?
- Хехе, няма страшно, аз си нося.
Иванчо пита баща си:
- Тате, какво предствлява парното?
- Ами сине, това е нещо като порното. Не е за всеки, но дори и само да го гледаш трябва да си плащаш.