Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Благодаря ти докторе! - Благодаря е много, ама петдесет лева ще са достатъчни.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Знаеш ли какво е пернишка анемия? Малко кръв по желязото...
Други
03.10.2017
2,520 прегледа
Следващ →
Още вицове
От централата на ГЕРБ съобщиха, че хубавото време и високите ноемврийски температури са резултат от заповед на Бойко Борисов, който за да облекчи и без това изтънелия от кризата семеен бюджет на хората от високите сметки за парно е отменил идването на зимата тази година.
В една кооперация станало обир на апартамент. Полицаите започнали разпити на всички съседи и стигнали до един самотник,в който всички се съмнявали. Следователят, го извикал и му казал:-Сядай и започвай да разказваш какво си правил от снощи до днес... Онзи се позамислил-позамислил и попитал:- Ама с поробности ли? Полицаят му казал:-До най-малката... Самотникът започнал: -Снощи...легнах.Замислих се и докато мислих си праснах една чикия...На сутринта се събудих и... си праснах още една...Станах,отидох в банята и си праснах още една...После закусих и докато ядох си праснах още една...по-едно време чух шум... Тръгнах за навън да видя какво става и по-пътя си праснах още една... Излязох от вратата и някой ме фрасна по-главата и...:-Замислил се и полицаят скочил... Самотникът го погледнал сериозно и казал: -После, не мога да се сетя праснах ли си още една или не...!!!
Във влак. В купе седи мъж. Влизат мъж и жена. Сядат. Жената започва да мърмори на мъжа си. Мърмори час, два. Той мълчи. По някое време тя излиза навън. Първият мъж се обръща към втория: - Как я търпиш? На всичко отгоре и грозна! Аз съм известен пластичен хирург. За 3000$ ще ти я направя красавица като Ким Бейсинджър, например. Поне да ти бъде по-леко. Съпругът отговаря: - Там където отиваме за 50$ ми обещаха да я убият.
Семейство вкъщи. Мъжът чете вестник, жена седи до него, гледа си ръката и казва: - Нещо ме сърби лявата ръка. Сина: - На пари е! Бащата, иззад вестника: - Не давам!!!
В зоомагазин. Продавача към купувач: - Ако се полагат правилните грижи за костенурката, то тя може да живее 200 години. - Ще видим! - каза Генко.