Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Туристът: — Вярно ли е, че алигаторите не нападат, ако носиш фенерче? Водачът: — Зависи от това колко бързо го носиш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Ако обичате, две темпераментни кучки! - Моля??? - Извинете, исках да кажа, две горещи кучета... - ??? - А, сетих се-два хот-дога, ако обичате!
Любими Герои
03.10.2017
5,102 прегледа
Следващ →
Още вицове
Решили жабата, лъвът и магарето да стават висшисти. Жабата записала МЕИ, лъва в Благоевградския, а магарето във ВИХВП. След година се срещат и лъвът се оплаква: - Оле... Ужас! В университета всички са от лъв нагоре! Магарето изревало: - Боже, не мога да уча, много ми е трудно! А жабата се направила на интересна: - Аз пък оставам! Попитали я защо. - Ами защото съм най-красивата в групата :-)
Един отива на риболов. Закача червейче, замята. Секунда, две, три... Изведнъж усеща бясно дърпане. Тегли рязко, от водата се показва червеят и крещи: -Абе, ти откачи ли!? Там долу за малко да ме изядат!!!
Майстор-жичкаджия стои пред един контакт на строежа, гледа умно жиците и си мрънка: - Е-е-е-е, мамка му стара.. Гледа едно детенце играе наблизо и му вика: - Детенце, би ли ми подал ето това, черното кабелче… Детето хваща кабела, при което го удря тока!А майстора: - Я, глей…! Той па черния е сега фазата…
По телефона: - Добър ден, Петя? - Няма я. Аз съм нейната синеока, дългокрака сестра.
Един цар имал три дъщери. Решил да ги омъжи и им дал по един лък и една стрела, и им казал: -В което царство падне стрелата, там ще се омъжите! Най-голямата стреляла, стрелата паднала в Златното царство с прекрасен принц, в двореца всичко било от злато. Омъжила се там. Средната сестра стреляла, стрелата паднала в Сребърното царство с прекрасен принц. В двореца всичко било от сребро. Омъжила се и тя. Най-малката стреляла, стрелата паднала в едно блато. Търсила я тя и накрая я намерила в устата на един жабок. Била чувала за принца превърнат в жабок от зла вещица и решила , че е той. Навела се да го целуне и да развали магията, но не се получило нищо, целунала го пак -нищо, целунала го трети път и пак нямало резултат. Тогава жабокът проговорил с човешки глас: -С целуване не става, май ще трябва да ми духаш! ! !