Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ако обичате, две темпераментни кучки! - Моля??? - Извинете, исках да кажа, две горещи кучета... - ??? - А, сетих се-два хот-дога, ако обичате!
Любими Герои 5,102 прегледа
Следващ →

Още вицове

Решили жабата, лъвът и магарето да стават висшисти. Жабата записала МЕИ, лъва в Благоевградския, а магарето във ВИХВП. След година се срещат и лъвът се оплаква: - Оле... Ужас! В университета всички са от лъв нагоре! Магарето изревало: - Боже, не мога да уча, много ми е трудно! А жабата се направила на интересна: - Аз пък оставам! Попитали я защо. - Ами защото съм най-красивата в групата :-) Един отива на риболов. Закача червейче, замята. Секунда, две, три... Изведнъж усеща бясно дърпане. Тегли рязко, от водата се показва червеят и крещи: -Абе, ти откачи ли!? Там долу за малко да ме изядат!!! Майстор-жичкаджия стои пред един контакт на строежа, гледа умно жиците и си мрънка: - Е-е-е-е, мамка му стара.. Гледа едно детенце играе наблизо и му вика: - Детенце, би ли ми подал ето това, черното кабелче… Детето хваща кабела, при което го удря тока!А майстора: - Я, глей…! Той па черния е сега фазата… По телефона: - Добър ден, Петя? - Няма я. Аз съм нейната синеока, дългокрака сестра. Един цар имал три дъщери. Решил да ги омъжи и им дал по един лък и една стрела, и им казал: -В което царство падне стрелата, там ще се омъжите! Най-голямата стреляла, стрелата паднала в Златното царство с прекрасен принц, в двореца всичко било от злато. Омъжила се там. Средната сестра стреляла, стрелата паднала в Сребърното царство с прекрасен принц. В двореца всичко било от сребро. Омъжила се и тя. Най-малката стреляла, стрелата паднала в едно блато. Търсила я тя и накрая я намерила в устата на един жабок. Била чувала за принца превърнат в жабок от зла вещица и решила , че е той. Навела се да го целуне и да развали магията, но не се получило нищо, целунала го пак -нищо, целунала го трети път и пак нямало резултат. Тогава жабокът проговорил с човешки глас: -С целуване не става, май ще трябва да ми духаш! ! !