Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Глупците често наричат глупост, това което не разбират!
Бисери 3,104 прегледа
Следващ →

Още вицове

При невролога: - Така, внимателно следете чукчето с очи, не се пазете с ръце, не трябва, не трябва!! Оп-па ! Просто не се сдържах, извинете. Варвиът из пътя един наркоман на кокаин, един на хероин, един тревоман и един трезвеник. Виждат стена и наркоманът на кокаин казва: - Хайде да я строшим, а искате ли да я стошим!? Прекъсва го наркоманът на хероин: - Не, ще станем течни и ще минем под нея, за по-лесно. - А, защо да не я прелетим - възкликва весело треваманът? А, през всичкото това време трезвеникт срои и се чуди: - Аве момчета, каква стена??? В училище учителят казва: - Деца, превърнете изречението "Конят бяга" във въпросително. Иванчо вдига ръка: - Конят бяга ли? - Много добре! А сега го превърнете в повелително! Иванчо моментално вдига ръка и казва: - Диййй! Пряк свободен удар. Футболистите на Левски са направили стена. Шут. Топката се удря в слабините на Топузаков. От болката припада за няколко минути. Когато се свестява, пита доктора: - Докторе, как е? - Не е добре Елинчо. - Защо? Ще мога ли да играя все още футбол? - А, разбира се. Ако Левски имат женски отбор. Аз трябва да работя, а той обича да почива. Аз съм лош, а той е - добър. Аз живея с жената, а той обича много мацки. Въобще не разбирам, как може да живеем с него в едно тяло.