Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отива Червената Шапчица при баба си и пита: - Бабо, бабо, защо ти е толкова голяма устата? Бабата отвръща: - Щеше да знаеш, Червена Шапчице, ако беше видяла дядо си гол!
Червената шапчица 7,299 прегледа
Следващ →

Още вицове

В съда: - Обвиняемия, кога намерихте портфейла? - На 31-ви декември. - Трябвало е веднага да го предадете в полицията. - Нямаше никой този ден в полицията. - А на другия ден? - На другия ден нямаше пък никой в портфейла. - Гледа ли новия клип на Лейди Гага? - Не, книгата е по-хубава. - Коя книга? - Която и да е. Иванчо и Марийка спорят: - Аз си имам кукла! - Аз си имам камионче! - Аз си имам топка! - Аз си имам пишка! - Пък мама каза, че като порасна ще си имам много! Отишъл "вожда" на наша групировка на посещение в Дания.<BR>Навръщане си донесъл "LEGO"? Затворил се в кабинета си и три седмици не излизал- ни ял, ни пил, ни (срал) до тоалетна ходил!<BR>Накрая излязъл, светнал от радост, в ръцете си държи сглобен конструктор. Борците го питат:<BR>- К’во ста’а бе шефе, к’во са радваш толкова?<BR>- Вижте, вижте! Сглобих го само за 3 седмици… а там пише "от 3 до 5 години"! Идва комисия за инспекция на затвора. Порталът отворен, килиите отключени, няма кучета, няма охрана! Всички затворници са налице. Началникът на инспекционната комисия пита шефа на затвора: - Какво сте направили, че никой не бяга, всички са тук, а няма охрана? - Пуснах им Интернет.